Консультації
із застосування
законодавства
КІК

Фінансово-правові консультації Замовити консультацію

 

 

Згідно змін, внесених в Податковий Кодекс України, тепер у громадян України і податкових резидентів України є обов’язок подавати разом зі своєю “”Декларацією про майновий стан”” звіт про наявність іноземної компанії, яку фізична особа контролює.

 

І в ряді випадків оплачувати податок в Україні на скоригований прибуток іноземної компанії. Також були введені правила, що зобов’язують повідомляти контролюючі органи про отримання частки в іноземній компанії, про відчуження частки і в цілому про всі рухи з акціями в іноземних компаніях.

 

Фізичні особи подаватимуть звіт про КІК разом з “Декларацією про майновий стан” до 1 травня кожного року, звітуючи за попередній рік. Розрахований податок необхідно буде сплатити до 1 серпня.

 

Об’єктом оподаткування виступає частина скоригованого прибутку КІК, пропорційно частці володіння компанією фізичною особою на останній день звітного періоду. Скоригований прибуток – прибуток компанії в країні реєстрації до оподаткування відповідно до даних її фінансової звітності відповідно до стандартів бухгалтерського обліку.

Для того, щоб зрозуміти як на Вас вплине Закон №466-IX про внесення змін до Податкового Кодексу України, необхідно провести аудит структури бізнесу на визначення ризиків та розробити план дій по усуненню “білих плям”.

Fin&law статті про Консультації із застосування законодавства про Контрольовані іноземні компанії (КІК) в Україні
Потрібна допомога з цим питанням? Напишіть нам!
Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand