ceo-finevolution-nataliya-gajkalova-na-xhi-shhorichnomu-cfo-forum-2023-thumbnail

CEO Finevolution Наталія Гайкалова на XХI Щорічному CFO Forum 2023

XХI Щорічний CFO Forum 2023
Податки, Реєстрація компанії

 

2 листопада 2023 року в Києві пройшов масштабний захід, який збирає усіх фінансових директорів та представників середнього й великого бізнесу України. 

 

cfo forum 2023 Гайкалова Наталія виступ Finevolution 1 

Цього року форум проходив в офлайн-форматі, а відвідало його понад 500 представників українських компаній. Головною темою форуму було питання розвитку українського бізнесу в сучасних реаліях невизначеності, трансформації та масштабування бізнесу на закордонні ринки. 

 

Війна внесла свої корективи у розвиток українського бізнесу і посприяла ланцюгу як податкових змін, так і формату ведення бізнесу. Зміна ринків збуту та логістичні перепони призвели до реформування в експортній сфері, а отже, створили новий виклик для компаній. 

 

В рамках форуму 22 спікери, представники податкового та бізнес-сектора України, виступали із доповідями, ідеями та трендами майбутнього розвитку експортного бізнесу України у 2024 році. 

 

В рамках панельної дискусії, що була присвячена питанням податкового законодавства та трендам розвитку бізнесу, Наталія Гайкалова разом із Head of Sales міжнародної платіжної системи Payoneer Ігорем Герасько охопили дуже актуальну та вагому тему сьогодення — “Закордонні рахунки та актуальні бізнес-юрисдикції для українських експортерів у 2024 році”. 

cfo forum 2023 Гайкалова Наталія виступ Finevolution

Було розглянуто найкращі юрисдикції для експортного бізнесу у 2024 році зі сприятливим податковим кліматом та бізнес-умовами. Питання відкриття банківських рахунків та можливості платіжних систем для експортерів. Актуалізовано питання юрисдикцій, які через великий наплив росіян стали “сірими зонами” для європейського та міжнародного бізнес-сектора. Також спікери зачепили одне з найболючіших питань — зміни в українському законодавстві щодо КІК

cfo forum 2023 Гайкалова Наталія виступ Finevolution 3 cfo forum 2023 Гайкалова Наталія виступ Finevolution 2

В складні для нашої країни часи бізнес та представники влади повинні об’єднатись, адже економічний фронт повинен працювати, розвиватись та генерувати надходження до бюджету України. Об’єднанні — значить, непереможні!

 

XХI Щорічний CFO Forum 2023 — це передове ком’юніті, де кожен учасник працює на перемогу та розвиток нашої країни.

Естонія і Литва: порівняння програм e-Residency

Не відкладайте підготовку КІК звітності на квітень 2024

Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand