yakij-shtat-v-ssha-obrati-ta-ne-progadati-thumbnail

Який штат в США обрати та не прогадати?

Що обрати: Делавер, Невада чи Вайомінг?
Вайомінг, Делавер, Невада, Реєстрація компанії, США

 

США, як і Естонія, давно вже стали мейнстрімом. Усі чули, що Делавер, Вайомінг та Невада «incorporate friendly» через їх корпоративне законодавство, низькі збори та обмежене або нульове оподаткування на рівні штату.
Проте чути одне, а от розібратись у деталях вже інше. Ми підготували для вас деталізоване порівняння, резюме, висновки та трохи гумору.

Ну що, полетіли?

Порівняння штатів Делавер, Вайомінг та Невада

Умова

Делавер Вайомінг Невада
Немає штатного корпоративного прибуткового податку 8,7% Так Так
Потрібен реєстраційний агент для реєстрації корпорації Так Так Так
Не має вимог до резидентства учасників Так Так Так
Відсутність податку на корпоративні акції Так Так Так
Немає франчайзинг податку Min $225 Так Так
Мінімальна річна плата Min $225 50$ Min $450
Дозволено управління одним учасником Так Так Так
Не потрібна бізнес ліцензія Так Так $150
Дозволено безмежний запас, будь-якої номінальної вартості Так Так 75000
Номінальні акціонери: дозволені Потрібні Так Так
Сертифікати акцій не потрібні Так Так Потрібні
Відсутність мінімальних вимог до капіталу Так Так Так
Зустрічі учасників можуть проводитися, де завгодно Так Так Так
Не збирає інформацію про корпоративний прибутковий податок для обміну з IRS Збирає Так Так

Тож, де краще інкорпоруватись?

В цілому, Делавер, завдяки своїй розвиненій правовій системі і законам, що захищають права акціонерів, орієнтований на великі складні державні корпорації – такі собі Великі Боси. В той час, як Невада та Вайомінг більш привабливі для невеликих приватних корпорацій і LLC. Закони штату Делавер, як правило, захищають права рад директорів і акціонерів, в той час як Невада та Вайомінг схильні віддавати перевагу менеджменту.

То що, популярний Делавер не для мене?

Чи означає наведене вище порівняння, що Делавер не є найкращим місцем для реєстрації корпорації? Звісно ж ні. Вибір для відкриття корпорації в Делавер залежить від довгострокових цілей вашої компанії.

 

У Делавера є відмінний досвід корпоративного прецедентного права, що охоплює історію більше 110 років щодо таких питань, як питання управління / акціонери, злиття і поглинання, і саме тому Fortune 500 (рейтинг найкрутіших та найбільших міжнародних компаній) звертається до цього штату. Закони штату Делавер, як правило, “про-менеджмент”, коли справа доходить до суперечок міноритарних акціонерів. Величезні публічні компанії мають буквально сотні таких суперечок, які чекають на розгляд у судах в будь-який день.

 

Таким чином, якщо ви прагнете зростити свою компанію, щоб стати компанією Fortune 500 (або, принаймні, плануєте залучити інвесторів VC і, можливо, піти на IPO в один чудовий сонячний день) – то Делавер, більш за все, буде саме вашим вибором.

Але податок ніхто не відміняв, для великих гравців – й податки не малі

Корпоративний прибутковий податок 8.7%, на франшизу, вимоги до звітності та правила, які зобов’язують розкривати значні обсяги інформації, що призводить до зменшення конфіденційності.

Все це робить Неваду та Вайомінг більш привабливішими для малого та середнього бізнесу.

Невада чи Вайомінг, що ж його обрати?

Ну, з Делавером трохи розібрались, бігти туди, то як за летючим змієм слідкувати…
Тож давайте подивимось на Неваду та Вайомінг…Звучить більш до землі ☺

Обмін інформацією з IRS:

IRS – податкове управління США.
Невада славиться як єдиний штат, який не ділиться інформацією з IRS. Хоча цей факт сам по собі вірний, є кілька речей, які ви повинні:

  1. Перш за все, Вайомінг ділиться інформацією з IRS, але тільки інформацією, наданою компаніями з реальними активами всередині штату. Тому, якщо у вас немає нерухомості у Вайомінгу – ви захищені в цьому відношенні так само, як і в Неваді.
  2. По-друге, Невада відводить погляд податкової від себе. Це означає, що, якщо ви перебуваєте в Неваді – IRS націлена на вас, тому що ви перебуваєте не в дружньому для неї штаті.

Корпоративність Невади та Вайомінгу

Загалом, закон Невади краще захищає корпоративний сектор. Проте, Вайомінг також має достатньо сильний корпоративний захист інтересів, проте лише до тих пір, доки ви не зробили щось протизаконне чи, можливо зробите…Шахрайство, недостатньо формально провели збори акціонерів чи ввели спільне фінансування…

Податки в юрисдикціях

У штаті Невада та Вайомінг немає податку на прибуток з фізичних або юридичних осіб.

 

Проте, Невада тепер вважається “найгіршим штатом для ведення бізнесу” через наявність безпартійного податкового фонду, який вказав на нові зміни в оподаткуванні Невади. Останнім часом річний звіт і бізнес-ліцензійні збори, які вже були 3-ими за величиною в країні, були збільшені до $350 для LLCs і колосальних $650 в рік для прибуткових корпорацій.

 

Невада також має новий “комерційний податок” на ваш валовий дохід, якщо ваш сукупний валовий дохід всіх ваших бізнес-структур в Неваді становить понад 4 мільйони доларів на рік! Іншими словами, держава буде об’єднуватиме доходи кількох корпорацій будь-якого загального власника і застосовувати податок на торгівлю, якщо сукупний дохід досягне порогового рівня в 4 млн. дол.США.

Тож, працюйте, але не розростайтесь та не отримуйте занадто багато – Щиро ваша, Невада ☺

З Вайомінгом все простіше. Ніяких прибуткових податків, дякуємо за це профіциту бюджету 🙂 
Вайомінг чекає на вас, з Джеком та паляницею, тільки станьте корпорацією цього штату, і не будете мати головного білю роками.

 

Тож, де саме інкорпоруватись – вирішувати вам. Не існує ідеальних штатів, не існує ідеальних країн. Але існуєте ви, та ваш бізнес, якому потрібен стабільний розвиток.

 

Ми з радістю надамо відповідь на усі ваші питання. Пишіть, дзвоніть, не забувайте!
Ваша команда Finevolution

TFZ - відкриваємо бізнес в Грузії

Відкриваємо бізнес в Німеччині

Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand