stripe-paysera-paypal-platizhni-systemy-dlya-biznesu-thumbnail

Stripe, PaySera, Paypal – платіжні системи для бізнесу

Швидкий огляд: PaySera, PayPal, Stripe
Валютні операції, Платіжні системи, Реєстрація компанії

 

Ведення бізнесу онлайн вимагає зручних і ефективних методів приймання платежів. Серед безлічі варіантів виділяються три популярні гравці: Stripe, Paysera і PayPal. Кожна з цих систем має унікальні характеристики, адаптовані під різні потреби бізнесу. Розглянемо особливості кожної з них.

 

Stripe рішення для бізнесу

 

Stripe — популярна платіжна система, яка широко використовується для приймання платежів з використанням дебетових і кредитних карток. Вона доступна в 46 країнах, включаючи країни ЄС, США, Великобританію та інші. Stripe підтримує більш ніж 135 валют, що забезпечує можливість глобального охоплення вашого бізнесу.

 

До того ж, у Stripe є функція створення інвойсів і сторінок оплати з Stripe — це простий і ефективний спосіб стягування як одноразових, так і регулярних платежів. Бонусом до цього ви можете інтегрувати Stripe у ваші мобільні додатки на платформах iOS і Android, роблячи процес оплати ще зручнішим.

 

Однією з ключових переваг Stripe є велика кількість платіжних методів: це й Apple Pay, Google Pay, Visa, MasterCard та інші. Ви також можете використовувати спеціалізовані методи. Наприклад, Affirm для покупок у США та WeChat Pay для користувачів WeChat.

 

Окрім цього, Stripe надає унікальні можливості для маркетплейсів через сервіс Stripe Connect. Ви можете легко керувати платежами та комісіями між різними учасниками вашої платформи.

 

Однак маємо зазначити, що Stripe не працює в Україні. Українським підприємцям потрібно реєструвати компанію за кордоном, щоб використовувати цю систему. Ми в Finevolution можемо з цим допомогти 😉

 

Paysera рішення для бізнесу

 

Paysera Checkout — платіжна система з 16-річним досвідом роботи на ринку та контролем з боку Банку Литви. Вона надає можливість приймання платежів через картки Maestro, Visa та Mastercard. З Paysera ви можете працювати на європейському ринку, приймаючи платежі від клієнтів з різних країн.

 

Тарифи цієї системи залежать від обороту і типу платежу:

 • Для карток, виданих в ЄС: від 1,25% до 1,45%.
 • Для карток, виданих за межами ЄС: від 2,5% до 2,9%.
 • Мінімальна комісія — 0,15 EUR.
 • Обробка скарг на стягнення платежу (chargeback) — 30 EUR.

Важливо! При отриманні платежів карткою, частина суми резервується: 100% — на три дні, а 5% — на три місяці. Термін та відсоток резерву можуть відрізнятися в залежності від типу проєкту.

Цікавий бонус в тому, що Paysera надає можливість приймати платежі через сторонні сервіси: банки Німеччини (giropay, Instant transfer), Австрії, а також платіжні системи Нової Зеландії та Австралії, та SafetyPay. Загальна комісія в цьому випадку — це комісія банку або стороннього сервісу разом з відсотком від Paysera, де вартість послуг останньої коливається від 0,5% до 1,2% (мінімум 0,1 EUR, максимум 0,5 EUR).

 

Крім того, Paysera надає можливість легкої інтеграції через API для швидкого старту приймання сплати за послуги.

 

Як розпочати приймати платежі?

 1. Відкрити бізнес-акаунт в Paysera.
 2. Замовити сервіс прийому платежів.
 3. Предоставити всі необхідні дані про ваш бізнес, включаючи політику повернення та умови використання, а також підтвердження власника веб-сайту. Також можуть знадобитися документи, що підтверджують договір оренди офісного приміщення.
 4. Здійснити інтеграцію через API.

 

Paypal рішення для бізнесу

 

PayPal – одна з найбільших електронних платіжних систем, яка успішно діє в 202 країнах світу. Зараз налічує понад 346 мільйонів зареєстрованих користувачів та підтримує операції з понад 100 валютами.

 

Ця платіжна система славиться швидкими та простими переказами всередині своєї платформи. Для здійснення переказу необхідно знати лише електронну адресу отримувача. Після надходження грошей на ваш рахунок, з нього майже одним кліком можна вивести кошти на вашу банківську картку.

 

Для українських користувачів PayPal надає можливість відкривати особисті рахунки. Проте, на жаль, зараз відсутня можливість реєстрації для місцевих підприємств. Тож, для українського бізнесу інтеграція PayPal доступна лише через реєстрацію іноземної компанії. Це дозволяє підприємствам приймати платежі від клієнтів за допомогою різних методів, включаючи дебетові та кредитні картки, а також сервіси оплати iDeal, SOFORT і Blik.

 

 1. У разі переказу в євро вартість операції складає 0,35 євро плюс 3,4% від суми. Якщо переказ здійснюється в доларах США, до комісії додається $0,3 + 3,4%.
 2. Обмеження на перекази через PayPal становить 10 000 доларів США за одну операцію без надання додаткової інформації та до 60 000 доларів США з можливістю надання документів для ідентифікації або банківського рахунку.
 3. Платформа також надає можливість приймати платежі через мобільні додатки, виставляти рахунки з посиланнями на оплату та навіть розміщувати QR-коди, які клієнти можуть сканувати за допомогою застосунку PayPal для оплати товарів та послуг.
 4. Додатково, PayPal надає послуги виплат для маркетплейсів, спрощуючи процеси обробки транзакцій між продавцями та покупцями.

 

Тарифи для бізнес-користувачів різняться в залежності від різних факторів, таких як ринок, тип оплати, національні та міжнародні транзакції тощо. Докладніше про тарифи можна дізнатися на сайті PayPal.

Відеоогляд: Stripe, PaySera, PayPal

Швидкий огляд платіжних систем для бізнесу

Фактор

Stripe

Paysera

Paypal

Доступність

Не працює в Україні

Працює в Україні

Не працює в Україні

Комісії

2,9% + 0,3 EUR

 • Для карт з ЄС — від 1,25% до 1, 45%
 • Для карт не з ЄС — від 2,5% до 2,9% 
 • Мінімум — 0,15 EUR
 • Chargeback processing — 30 EUR

Від 0,35 EUR + 3,4%

Функціональність

Широкий спектр функцій

Приймає платежі картками, банківськими переказами та через сторонні сервіси

Приймає платежі картками та банківськими переказами

Служба підтримки

Доступна 24/7

Доступна 24/7

Доступна 24/7

 

Кожна з цих платіжних систем має свої переваги та обмеження. Stripe забезпечує глобальне охоплення і безліч спеціалізованих функцій. Paysera орієнтована на європейський ринок і надає різноманітні способи оплати. Paypal, своєю чергою, є глобальним гравцем із широкою базою користувачів.

 

Вам слід уважно вивчити кожну з систем, враховуючи комісії, географічну доступність, можливості інтеграції та вимоги до реєстрації. Це дасть вам змогу зробити поінформований вибір, який якнайкраще відповідатиме вашим потребам і потребам ваших клієнтів.Для консультації з вибору платіжної системи та реєстрації бізнесу – надсилайте запит через форму нижче, або пишіть у Telegram/Viber, WhatsApp. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00.

Звіт BE-12 для власників компанії в США

Естонія і Литва: порівняння програм e-Residency

Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand