shho-take-stripe-thumbnail

Що таке Stripe?

Платіжні системи. Маркетплейси. Інтернет-магзини.
Stripe, Інтернет-еквайринг, Мерчант, Платіжні системи

 

З моменту вибуху COVID-19, багатьом підприємцям прийшлося перейти в онлайн режим, або й взагалі перекваліфікуватися. Ринок бізнесу почав диктувати свої правила, тому сфери, що раніше не так активно практикувалися, зараз займають перші місця. Зокрема, e-commerce, розміщення товарів в різноманітних маркетплейсах, фріланс і т.д. стали дуже популярними та прибутковими способами заробітку. Варто наголосити, що ці сфери діджиталізовані, а отже у підприємців є дуже багато сучасних інструментів для удосконалення процесу роботи.

 

Одними з багатьох таких інструментів на сьогодні є різноманітні платіжні системи, платіжні шлюзи, мерчант-акаунти, Internet-acquiring. Їх кількість настільки велика, що в зазначених термінах виникає плутанина і важко розібратися що ж саме Вам необхідно.

STRIPE – переваги

 

Сьогодні пропонуємо розглянути Stripe – сервіс, який допомагає оптимізувати процес приймання оплати за допомогою пластикових карток. Власне даний сервіс позиціонують та іменують по різному, його також можна розглядати як і платіжну систему. На ринку подібних систем Stripe складає конкуренцію тільки PayPal, проте у першого є багато переваг.

 

  • По-перше, він є системою міжнародного рівня і відповідає всім світовим стандартам безпеки. В тому числі забезпечує високий рівень захисту платежів, оскільки Stripe має сертифікацію PCI (перший найбільш високий рівень серед всіх існуючих платіжних систем). Детальніше можете ознайомитися на сайті.
  • По-друге, саме ця система є ідеальним вибором для бізнесу в сфері онлайн продажів (розміщення товарів на різноманітних маркетплейсах, таких як Амазон). Ви можете без труднощів інтегрувати її на вашу сторінку або сайт, та без проблем здійснювати перекази. Такий спосіб оплат при здійсненні покупок в Інтернеті надзвичайно подобається клієнтам, оскільки їм не потрібно проходити безліч етапів перш ніж замовити товар. Беззаперечним плюсом є швидкість оброблення та проведення транзакцій, що не змусить Вас довго чекати. Як висновок – задоволені покупці, що приємно здивуються сервісу та неодноразово звернуться за послугами Вашого бізнесу.

 

Виводити кошти зі Stripe також дуже зручно і швидко. На перших етапах це займає близько тижня, проте коли акаунт перевірений та активно використовується, не більше двох днів.

 

  • По-третє, зареєструвавшись в системі, Ви будете вражені наскільки це просто та практично у використанні. Проте, розібравшись трошки детальніше, зрозумієте, що Stripe пропонує Вам безліч продуктів та функцій. Окрім того у Вас є можливість користуватися його шаблонними опціями, або ж навпаки розширити або доповнити запропонованими продуктами під особливості свого бізнесу. Наприклад, Stripe пропонує дуже багато типів оплати в різних валютах. Ви можете скористатися будь-якою картою в одній з 135 валют, що пропонує система, та не перейматися за проведення платежу.

 

До інших переваг можна віднести фіксовану ціну за послуги системи, чим не похвастаються його конкуренти, зручні та детальні функції звітності, де можна прослідковувати продажі, орієнтація на міжнародні ринки, постійне удосконалення функціоналу, розширені налаштування та безліч інших.

 

Можливості Stripe і дійсно незлічені. Використовуючи саме цей сервіс, Ви можете убезпечити Ваші транзакції від шахраїв, моментально приймати та повертати кошти, а також працювати із зручним вікном на сайті, що не потребує переходу на окремі сторінки.

Гео-особливості Stripe 

 

Нюансом Stripe є територіальні обмеження його застосування. Станом на сьогодні даний сервіс можна використовувати підприємцям, зареєстрованим в багатьох країнах Європи та США. На жаль, Україна в цей перелік не входить. І це нормальна практика, оскільки адміністратори Stripe застерігають себе від можливих ризиків. Звичайно Ваша геолокація повинна знаходиться в країні застосування сервісу, проте оплату за товар, послугу можна здійснювати в будь-якому куточку світу. Зауважимо, що описаний платіжний сервіс підійде для підприємців, які хочуть заснувати або планують релокувати свій бізнес за кордон. У такому разі з процедурою реєстрації Stripe у Вас не виникне жодних проблем, і Ви зможете користуватися усіма його перевагами.

 

Таким чином, по багатьом параметрам Stripe виграє у своїх конкурентів, які і кошти можуть заморозити, і кинути в бан. В очах потенційних зарубіжних клієнтів Ваш рейтинг дуже підвищиться, якщо Ви інтегруєте бізнес з описаним платіжним сервісом. А розібратися як і з бізнесом за кордоном, так і зі Stripe, допоможе компанія Finevolution.

Румунія. Несподіване рішення актуальних задач

Бізнес-імміграція в Словаччину

Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand