Заповнення форм W-8BEN, W-8BEN-E дуже важливий етап для бізнесу та фізичних осіб, адже саме від коректності заповнення форми залежить сума оподаткуваття.

 

Хто подає форму W-8BEN

 

Форма W-8BEN подається іноземними фізичними особами, що отримують певний вид доходу в США. Такий дохід може бути у формі дивідендів, роялті, оплати за надані послуги тощо та оподатковуватися за ставкою 30%. Подавши Форму W-8BEN, особа має право на зниження ставки або взагалі на звільнення від оподаткування, якщо між США та країною, в якій така особа знаходиться, діє Договір про податок на прибуток.

 

Хто подає форму W-8BEN-E

 

Форма W-8BEN-E є аналогом форми W-8BEN, та є єдина різниця – вона подається юридичними, а не фізичними особами.

Які потрібні документи для заповнення форми?

Нижче перелік документі, які потрібні для розуміння, яку статтю конвенції про уникнення подвійного оподаткування можна застосувати, і який податок сплачується у разі необхідності:

  • Повні реєстраційні дані та/або документи компанії чи ФОП
  • Шаблони контрактів та інвойсів на американську компанію. Ці документи потрібні для того, щоб було зрозуміло, за що саме надходять платежі.

Що входить у вартість процедури заповнення W-8BEN та W-8BEN-E

До вартості входить коректне заповнення форми, враховуючи:

  • Ваше податкове резидентство.
  • Ваші зобов’язання з декларування (сплати податків в США згідно з конвенцією про уникнення подвійного оподаткування між країною резидентства вашої компанії та США).

 

Наприклад: у вас Українська компанія – ми аналізуємо конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між Україною та США.

 

  • У формі ми вказуємо статтю, на яку ми посилаємось в конвенції (яка має регламентувати, чи сплачуєте ви податок, певний % податку, чи ні).
  • У формі ми прописуємо, який податок ви повинні сплачувати або не сплачувати, згідно з конвенцією.
  • Ми аналізуємо, під яке визначення підпадає послуга, яку надає ваша компанія, проводимо паралель із переліком послуг згідно з конвенцією (як ця послуга оподатковується в США та у країні вашого податкового резидентства, або не оподатковується). Вносимо усі ці дані до форми.

Заповнення форми W-8BEN відео

Заповнення форми W-8ECI

Потреба в заповненні цієї форми з’являється досить рідко. Зазвичай її потребують власники житла на AirBnb. 

Зазвичай ви маєте надавати форму W-8ECI, якщо ви:

(1) не є громадянином США; і (2) дохід від виплат за житло в США пов’язаний із комерційною компанією або бізнесом у США відповідно до податкових правил США; і (3) ви подаєте податкову декларацію в США.

 

Для замовлення послуги заповнення податкової форми – залиште запит через форму нижче, Telegram, Viber, Whatsapp.

Fin&law статті
Потрібна допомога з цим питанням? Напишіть нам!
Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand