Візу D3 в Португалії як і візи D7 та D3 можна віднести до аналогів португальського Digital nomad. Але D3 створена саме для висококваліфікованих працівників, про що, ми надамо інформацію далі.

 

Кому підходить португальська віза D3

 

Резидентська віза D3 — це тип візи з дозволом на роботу для висококваліфікованих працівників, які бажають працевлаштуватися в Португалії. До висококваліфікованих працівників, відповідно до португальського законодавства, відносять спеціалістів, які виконують роботу, функції якої вимагають спеціальних і виняткових технічних навичок і відповідної їм кваліфікації.

Критерії для отримання візи D3

 • Робочий контракт (або письмова обіцянка про це) від португальської компанії терміном не менше одного року. Або зареєструвати ІП в Португалії і мати контракт з клієнтом.
 • Заробітна плата, зазначена в контракті, повинна бути як мінімум в 1,5 раза більше середньої річної брутто-зарплати по країні або в 3 рази більше індексованої за IAS величини соціальної підтримки, яка в 2022 році становить 443,20 євро. Водночас для окремих категорій професій, яких особливо потребує Португалія, необхідна мінімальна заробітна плата є дещо нижчою (ці професії наведені у групах 1 та 2 цього офіційного документа). У цьому випадку достатньо підтвердити дохід, що лише в 1,2 раза перевищує середньорічну валову заробітну плату в країні.
 • Обов’язковою умовою для отримання візи D3 є доведення своєї високої кваліфікації. В цьому випадку це буде залежати від Вашої професії та конкретного консульства, в яке ми будемо подавати документи, але в більшості випадків у Вас попросять диплом про освіту (який повинен відповідати посаді, зазначеній у Вашому контракті), спеціальні профільні сертифікати та інші докази Вашої високої кваліфікації.

Документи для візи D3 в Португалії

 • Візова анкета
 • Дві кольорові фотокартки 3х4
 • Паспорт та його ксерокопія
 • Довідка про несудимість з апостилем
 • Дозвіл на перевірку судимості в Португалії.
 • Медична страховка
 • Трудовий договір або обіцянку укласти трудовий договір не менше ніж на 1 рік із заробітною платою не менше певної суми або підтвердження Вашої підприємницької діяльності ІП.
 • Доказ того, що ви маєте високу кваліфікацію. У випадку з регульованими професіями (наприклад, лікарі, адвокати), які вимагають членства в професійних орденах (тобто колегіях), Вам також необхідно довести, що Ви є членом таких організацій і маєте право виконувати в Португалії функції, зазначені у Вашому контракті.

Важлива інформація по візі D3

Для подачі документів на візу D3, якщо у Вас є робочий контрактВам не доведеться відвідувати Португалію. Якщо Ви готові зареєструватися як ІП, то необхідно відвідати Португалію для проходження всіх реєстраційних процедур і відкриття банківського рахунку в португальському банку.

Термін дії візи D3

Після отримання даної візи Вам гарантується право на перебування в країні протягом 4 місяців, протягом яких Ви можете подати заяву на отримання посвідки на проживання. Потім ви можете отримати посвідку на проживання на 2 роки з можливістю продовження. За посвідкою на проживання ви зможете виїжджати з Португалії на 6 календарних місяців або 8 місяців (з розбивкою) протягом терміну дії посвідки на проживання.

 

Тож, якщо ви плануєте релокейт до Португалії не за тимчасовою посвідкою – то обирайте одну із віз D2,D3,D7, або Digital Nomad візу.

 

Наша команда допоможе в отриманні португальської візи D3 та наданні консультації португальського юриста. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00. Для отримання консультації надсилайте запит через форму нижче, або пишіть у Telegram/Viber, WhatsApp.

Fin&law статті
Потрібна допомога з цим питанням? Напишіть нам!
Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand