Звіт BE-12 є статистичною звітністю, яка потрібна деяким компаніям і фізичним особам у США для аналізу впливу прямих інвестицій на різні аспекти економіки. За допомогою цього звіту уряд США оцінює масштаби та вплив іноземного бізнесу на країну.

 

Хто має подавати звіт BE-12?

 

  • Компанії, зареєстровані в США, в яких іноземна фізична або юридична особа володіє або контролює 10% або більше статутного капіталу на кінець 2027 року, незалежно від активності компанії. Наступний звіт треба подавати в 2028 році, тож, можливо, правила зміняться.
  • Компанії або фізичні особи, які володіють нерухомим майном у США, що призначене переважно для комерційної оренди.

Терміни подання звіту BE-12

Звіт BE-12 має бути поданий до 30 червня звітного року з використанням ресурсу eFile. 

Формат звіту BE-12

Звіт BE-12 має кілька версій (BE-12, BE-12A, BE-12B, BE-12C). Вибір конкретної версії залежить від характеристик компанії, таких як структура учасників та обороти. Наприклад, якщо ваша американська компанія не має афілійованої компанії, яка володіє понад 50% статутного капіталу, і ваш розмір активів або прибутку становить від 60 млн до 300 млн доларів, вам необхідно заповнити звіт BE-12B. 

Чи є штрафи за неправильне або несвоєчасне подання форми? 

Законодавством США передбачено штраф за неподання звіту BE-12, який становить від 2500 до 25000 доларів. У разі умисного неподання звіту штраф може бути збільшено на 10000 доларів.

Заповнення форми BE-12 

Звісно, ви можете заповнити форму BE-12 самостійно через сервіс eFile. Але якщо ви цього раніше не робили, це може виявитися складним процесом, що потребує участі фінансового експерта.

Звіт BE-12 для американських компаній

Ми готові допомогти вам із заповненням і поданням звіту BE-12. Наша послуга включає професійне заповнення звіту та підготовку всіх необхідних документів. Ми забезпечимо точність і своєчасне подання документації, щоб ви уникли штрафних санкцій і були спокійні за свій бізнес. 

 

Надсилайте запит через форму нижче, або пишіть у Telegram/Viber, WhatsApp. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00.

Fin&law статті
Потрібна допомога з цим питанням? Напишіть нам!
Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand