Відкриття
банківського
рахунку
ЄС та США

Вихід на іноземний ринок Замовити консультацію

 

 

Замислились над відкриттям власного бізнесу чи представництва за кордоном? Вітаємо! А чи маєте вже банківський рахунок у надійному закордонному банку, або знаєте де і як будете відкривати його?

 

Фінансові та банківські консультації

 

Якщо ви знаходитесь на цій сторінці, то вас напевно цікавлять ці питання і потрібна додаткова консультація.

Відкриття банківського рахунку в іноземній юрисдикції досить витратна за часом і зусиллям процедура. Адже банки хочуть знати і бачити багато, а підприємцям для цього доводиться збирати купу різних документів, витрачаючи на це не один день.

А що саме ви готові показати банкам та іноземній державі, хто ж хоче, щоб про його справах знали більше ніж треба? 🙂 Наші фахівці завжди готові допомогти з повним циклом відкриття банківського рахунку

З якими юрисдикціями співпрацюємо:

Швейцарія, Естонія, США, Чехія, Польща, Литва, Латвія, Мальта, Кіпр, Португалія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Голландія, Гонконг, Сінгапур, Грузія, Данія та ін.

Що входить в послугу з відкриття банківського рахунку:

  • Консультація з питань вибору юрисдикції з найбільш вигідними банківськими ставками та рівнем довіри – підбираємо індивідуально для вашого бізнесу
  • Вибір валюти рахунку (USD, EUR, GBP і т.д.)
  • Підготовка пакету документів з боку клієнта
  • Запит додаткових документів разом з гарантійний листом та інформацією про платоспроможність банку
  • Узгодження кейсу компанії під відкриття рахунку
  • Підготовка до зустрічі з банком (при необхідності) та ін.
  • Бухгалтерський супровід транзакцій і внутрішньої бухгалтерії компанії

Важливо!

Ми працюємо тільки з перевіреними банками і регулярно запитуємо підтверджуючі документи від них. Якщо вам пропонують відкрити «швидко рахунок», лише 1 день без болю та нервів – напевно, ваші кошти одразу потраплять до шахраїв, а банк взагалі може бути фіктивним. Ми гарантуємо якість наших послуг!

 

Якщо вам потрібна консультація з питань відкриття банківського рахунку в країнах ЄС та США – залиште запит через форму нижче, Telegram, Viber, Whatsapp.

Fin&law статті
Потрібна допомога з цим питанням? Напишіть нам!
Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand