poland-business-harbour-thumbnail

Poland. Business Harbour

Business in Poland. D visa. Residence Permit
Business Harbour, Бізнес в ЄС, Віза, ВНЖ, Польща

 

З 13 липня польський уряд розширив програму Poland. Business Harbour для українців.

 

Poland. Business Harbour – програма, запропонована Польщею, метою якої є співпраця та залучення іноземних спеціалістів/компаній в сфері ІТ. Сама країна позиціонує дану ініціативу як комплекс інструментів і послуг, що допоможе громадянам східних країн бути більш успішними за допомогою знань, сучасних стандартів і тісних торгових контактів з світом. Основна ідея програми полягає в тому, щоб спростити візовий процес для бажаючих взяти у ній участь, а також можливість перевезти в Польщу свою родину. Цільовою аудиторією даного проекту є ІТ-спеціалісти, які можуть працювати як ФОПи з польськими ІТ-компаніями, або ж як ФОПи – фрілансери; стартапи, що зацікавлені в запуску або розширенні своєї діяльності в Польщі; малі, середні та великі підприємства, що хотіли би здійснити релокацію підприємницької діяльності.

Poland.Business Harbour для IT 

Для ІТ-спеціалістів Business Harbour передбачає 3 умови для участі і 3 кроки для її реалізації. Щодо умов, то такий спеціаліст повинен надати доказ зацікавленості в працевлаштуванні в одній із компаній-партнерів (список польських ІТ-компаній, що на умовах партнерства беруть участь в даній програмі), мати досвід у даній сфері не менше року, а також відповідну освіту. Щодо реалізації:

 

 • 1 крок – отримати лист-підтвердження від однієї з польських компаній-партнерів. За даною програмою особі надається список ІТ компаній, які пропонують працевлаштуватися. У тому випадку, якщо така компанія підтвердила Вашу кандидатуру на певну посаду, Вам надається лист (достатньо електронного) як доказ зацікавленості у співпраці з Вами.
 • 2 крок – зв’язатися з консульською установою та заповнити візову заяву (онлайн, або, при записі на прийом, заяву можна подати особисто в консульство, у візовий центр або надіслати поштою). Заяві на отримання візи через програму Business Harbour буде надано пріоритет. Якщо Ви хочете переїхати із сім’єю, одразу повідомте про це консула. Далі – очікуєте погодження заяви
 • 3 крок – заповнити форму з метою попередньої реєстрації (онлайн) для подачі необхідних документів.
 • 4 крок – особисто подати документи.

Документи для отримання національної візи по програмі «Poland. Business Harbour»

Перелік трохи вражає, але:

 • а) візова анкета з вклеєною фотографією.
 • б) внутрішній паспорт або ID картка разом із витягом з державного демографічного реєстру або довідкою про реєстрацію місця проживання.
 • в) підписаний клієнтом закордонний паспорт, що відповідає наступним вимогам:
 • дійсний принаймні 3 місяці після дати останнього запланованого виїзду з території країн ЄС;
 • містить принаймні дві вільні сторінки (для віз) і виданий не раніше, ніж 10 років тому.
 • г) оригінал та копія страхового медичного полісу на весь період вашого перебування.
 • ґ) запрошення однієї з фірм – партнерів, яка виявила зацікавленість в вашому працевлаштуванні. Список даних фірм знаходиться за посиланням: https://www.gov.pl/web/poland-businessharbour
 • д) документ, що підтверджує вищу технічну освіту (ІТ), або документ, що підтверджує щонайменше один рік досвіду в галузі інформаційнотехнологічних технологій. У випадку подачі документів разом із членами родити (Чоловік/Дружина, неповнолітні діти ) слід надати:
 • е) документ підтверджуючий родинні звязки ( Свідоцтво про одруження, свідоцтво про народження ).
 • є) для осіб до 18 років:
   • Нотаріально завірений дозвіл від батьків/офіційних опікунів (надається навіть у випадку спільної подорожі) на відкриття візи та виїзд дитини за кордон (оригінал і ксерокопія).
   • Оригінал та ксерокопія закордонного або внутрішнього паспорта батьків.
   • Свідоцтво про народження – оригінал і ксерокопія.
 • 5 крок – після розгляду поданих Вами документів, Ви отримуєте візу і можете виїжджати в Польщу.

 

Poland. Business Harbour консультації Гайкалова

Етапи залучення Poland. Business Harbour

В рамках програми Poland Prize було обрано операторів – досвідчених прискорювачів та фундаменти, що підтримують стартапи. Процес залучення до програми передбачає, що Ви повинні звернутися до одного із запропонованих операторів та пройти два етапи:

 1. «м’яке приземлення» і розвиток – підтримка стартапу, починаючи з формування команди, закінчуючи розробкою продукту.

В рамках етапу I стартап може отримати грошову субсидію не більше 50 000 PLN, призначених для покриття витрат, необхідних для реалізації до 3 місяців діяльності.

Якщо було встановлено задокументовану співпрацю з діловим партнером, розпочинається наступний етап:

 1. прискорення – пілотна організація стартового рішення, після – заходи спрямовані на максимізацію результатів.

В рамках етапу II стартап може отримати грошову субсидію не більше 250 000 PLN, призначену для покриття витрат на прискорення заходів, необхідних для пілотного впровадження стартового рішення.

 

Кроки реалізації ті ж самі, що і в попередньому випадку, але спочатку команда оператора розглядатиме Вашу заявку на предмет можливості встановлення ділових та інвестиційних зв’язків в Польщі.

Переваги Poland. Business Harbour

Для підприємств-учасників програми в рамках Польського агентства інвестицій та торгівлі було створено фахову команду досвідчених експертів, які забезпечать ефективний процес релокації підприємницької діяльності. Зокрема:

 

 • консультування з формальних питань, пов’язаних з перенесенням компанії або створенням філії;

 • підготовка ринкової та галузевої інформації;

 • опрацювання інформації про інвестиційні заохочення;

 • організація зустрічей B2B;

 • підтримка в контактах з адміністрацією та комунікаційна підтримка.

 

Якщо у Вас виникли питання щодо процесу або умов отримання візи – спеціалісти Finevolution проконсультують та здійснять супровід Вашої релокації в Польщу.

Бізнесовий all inclusive в ОАЕ

Як розпочати бізнес в Польщі в 2021 році

Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand