usa-uniting-for-ukraine-webinar

Релокейт українців до США через Uniting for Ukraine

Привіт! Давно ми не робили стрімів та контенту про США. Та зараз, коли весь світ допомагає Україні та українцям, питання релокейту до США стає ще більше актуальним, ніж до війни.

Тож ми вирішили пофіксити цей запит та на 9 серпня ми запросили людину, яка живе, працює та займається питаннями релокейту та бізнес-імміграції до США. Наш партнер – Марина Вілсон, імміграційний юрист в США.

Марина Вілсон

З 2018 року – керуючий партнер “QUEST International Services” LL.C, Fairhope, US. Її компанія надає повний обсяг імміграційних, юридичних, фінансових, адміністративних та податкових послуг для фізичних осіб та компаній у США. Юрист, адвокат, із досвідом роботи в юридичній сфері понад 20 років (корпоративне право, Due Diligence, право інтелектуальної власності, імміграційне право).

Раніше Марина працювала в Україні

ЗАТ «Енран», НВО «Версія», ТОВ «Версія–Консалтінг», ТОВ «Версія–Сістемс», юридична компанія «Нечаєв та партнери», Верховна Рада України.

 

Рекомендуємо завітати на наш ефір, бо разом з Наталією Гайкаловою СЕО Finevolution та Мариною Вілсон ви отримаєте купу корисної інформації та свіженьких інсайтів з питань бізнес-імміграції та спонсорської програми Uniting for Ukraine

До зустрічі!

Програма:
  • Спонсорська програма Uniting for Ukraine. Що це? Що вона дає українцям. Як нею користуватись?
  • Бізнес-імміграція до США. Як підприємцям оформити релокейт.
Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand