dic-dlya-it-sektoru-thumbnail

DIC для IT сектору

DIC. IT. ОАЕ
IT, ОАЕ

 

«Дубай став «Силіконовою долиною» Близького Сходу. Ми є свідками визначної ролі Dubai Internet City у створенні нової економіки та формування глобальних підприємців»

His Highness Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum,

Vice President and Prime Minister of UAE

Ruler of Dubai

 

 

Декілька місяців тому одна з найвідоміших українських ІТ-компаній SoftServe повідомила про відкриття офісу в ОАЕ. Серед представлених вільних економічних зон вибір впав на DIC (Dubai Internet City). І справді, саме ця ВЕЗ стала Меккою для ІТ-гігантів з у всього світу, таких як Facebook, Google та інших. Пропонуємо розібратися чим приваблює DIC міжнародних «єдинорогів».

 

Ще в далекому 1999 році емір Дубаю Мохаммед бен Рашид Аль Мактум офіційно оголосив про створення Dubai Internet City. Він хотів зробити DIC центром розвитку, знань та інновацій в сфері ІТ-технологій, а також місцем поєднання ідей та створення потужних ринків навколо регіону.

Так що таке DIC?

 

Простіше кажучи, DIC – це айтішна екосистема із міжнародними спеціалістами, компаніями, стартапами, що діє як ком’юніті з метою процвітання їх бізнесу. Ліберальні закони та присутність відомих ІТ-гігантів підтримують сприятливий клімат та престижність регіону для релокейту підприємців. Ідеї, що виникають в DIC, мають реальні шанси привернути увагу інвесторів та переродитися в успішний комерційний проект.

 

Головним досягненням DIC є залучення найкращих та найяскравіших підприємств в ІТ, які вважають місто одним з основних рушіїв технологій та інвестицій в регіоні. З моменту свого запуску DIC залучив 7,8 млрд дирхамів інвестицій, 1600+ компаній вважають його домівкою та залучають 24000+ молодих спеціалістів з понад 150 національностей.

 

Чудові можливості місто створює і для фрилансерів. DIC запустила платформу Gofreelance, що регулює діяльність фрилансерів і служить інструментом забезпечення їх прав та безпеки праці в регіоні. Ця платформа спростила ІТ-фрілансерам способи продемонструвати свої здібності та створити собі незалежне майбутнє.

 

По сьогоднішній день DIC залишається так званим «інкубатором» ІТ-талантів та підприємців у цій сфері, що підтверджується багатомільйонними угодами, укладеними з місцевими компаніями, а саме:

 

  • Souq.com, придбаний компанією Amazon за угодою на 2 мільярди дирхамів
  • Careem, який був придбаний Uber за угодою в 11 мільярдів дирхамів
  • Media.net (компанія, що базується на рекламних технологіях), купується за 3,3 млрд дирхамів

 

Таким чином, DIC створив сприятливе середовище для підприємців та стартапів, щоб підтримати наступну хвилю ІТ інновацій.

 

На 15-ччя створення DIC Мохаммед бен Рашид Аль Мактум оголосив про створення Інформаційного хабу з метою підтримки інноваційного сектору економіки. Зокрема, передбачалося створення спільноти новаторів, яка заохочуватиме розвиток галузі, продукуватиме нові ідеї, щоб надалі впровадити їх в різні сфери, такі як освіта, наука, СМІ тощо. 

 

Новостворений кластер ІТ спеціалістів повинен висвітлити діяльність Інформаційного хабу.  Зокрема його основну ідею – розвиток комунікації, проведення різноманітних заходів, обмін досвідом та ідеями серед однодумців. 11 компаній, таких як Visa, Canon, Mastercard, Samsung тощо вже запустили інноваційні центри. In5 innovation centre, що приєднався до DIC в 2013, надає підтримку щодо:

 

  • Забезпечення простоти створення бізнесу
  • Надання доступу до навчання світового рівня
  • Надання можливостей для фінансування та наставництва
  • Створення середовища, яке сприяє розвитку мереж

 

Окрім того, у 2004 році було створено бізнес-парк, іменований Dubai Outsource City. Його мета – обслуговувати компанії з інноваційними видами діяльності і направити їх на шлях для виходу на глобальні ринки. Це найбільший в світі аутсорсинговий центр, покликаний сприяти розвитку індустрії аутсорсингових послуг.

 

DOC став місцем під сонцем  для 160 аутсорсингових компаній, що обслуговують ОАЕ та ближні регіони. Звичайно цьому сприяє і стратегічне розташування, оскільки ОАЕ знаходиться на перетині між Європою, Африкою та Азією, відповідно ділові партнери мають можливості відповідати вимогам різноманітних ринків. 

 

Як підсумок, юрисдикція ОАЕ стала центром ІТ-спільноти та продовжує набирати своїх темпів. Бізнес залучений в прогресивне DIC ком’юніті приречений на успіх.

Які існують форми W8 та яку краще обрати. W-8BEN?

Інвестиційна привабливість України

Дякуємо ;)! Ваш лист надіслано.
Ми надамо відповідь найближчим часом
astronaut astronaut's hand